AVEX computer systems 

E-shop  
Zasílat novinky e-mailem:

Kamerové systémy

Ochrana výrobních a dalších firemních prostor je důležitým prvkem při vyhodnocování kvality práce zaměstnanců. Pomáhá také odhalovat krádeže ze skladů a obchodů a to jak ze strany zákazníků, ale také obsluhy.

Nejčastěji se instalují IP kamerové systémy, které poskytují kvalitní obraz a vysoké rozlišení. Jediná IP kamera pokryje mnohonásobně větší prostor, než analogová. Záznam z kamer se ukládá na digitální záznamové zařízení s dostatečnou kapacitou pro archivaci a snadným ovládáním. Velkou výhodou IP systémů je snadné rozšiřování systému o další kamery.

Důležité je jednoduché vyhledávání v záznamech a možnost nahlédnout na obraz z kamer také pomocí chytrých telefonů nebo tabletů z libovolného místa.

Hlídání kvality práce ve výrobních prostorech pak velmi zefektivní práci zaměstnaců protože ví, že mohou být namátkově kontrolováni.

Pokud chcete vypracovat nabídku kamerového systému, docházkového systému, alarmu nebo domácí automatizace vyplňte prosím do emailu následující údaje. Náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat a dohodne optimální postup.

Prosíme především o následující údaje:

  • Předpokládaný počet bezpečnostních kamer
  • Počet kamer ve venkovním prostředí
  • Adresa instalace (stačí město)
  • Typ sledovaného prostoru (bar, sklad, výrobní prostory)
  • Požadovaná délka záznamu
©AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o. Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Facebook