AVEX computer systems 

E-shop  
Zasílat novinky e-mailem:

Kamerové systémy

V domech a bytech se instaluje kamerový systém z důvodu ochrany před zloději a vandaly. Má zde tedy smysl uvažovat o systému s detekcí pohybu, který nahrává jen když je potřeba a zvyšuje se tak délka pořízeného záznamu.

V obytných domech je možno nainstalovat kamerový systém, jehož obraz lze také připojit do místního rozvodu TV, takže každý obyvatel domu si může obraz z kamer naladit na své vlastní televizi.

Lze nainstalovat také skryté kamery, kdy vypadají jako normální pohybové čidlo a zaznamenat mohou také zvuk, který může dále přispět k identifikaci pachatele.

Pokud potřebujete nahrávat místnost pomocí skryté kamery, můžeme dodat kamery, které jsou maskované jako šroubek, sluchátko, nebo jsou velmi malé. Výstup z kamer je pak přenášen klasickým kabelem do nahrávacího zařízení, nebo do menších vzáleností (desítky metrů) také bezdrátově. Samozřejmě se musí počítat s tím, že obraz je dán tím, že kamera je velice malá není tedy příliš detailní, nicméně pro bežný přehled činnosti či rozpoznání osob z malé vzdálenosti je naprosto dostačující.

Pro instalaci do bytů je možno využít kamer, které nahrávají obraz do své interní paměti a pouze při pohybu. Takovou kameru lze připojit na TV a přehrát nahraný obraz, takže není vyžadované žádné další nahrávací zařízení (rekordér, počítač). Na kamerový systém se samozřejmě lze připojit také online.

Pokud chcete vypracovat nabídku kamerového systému, docházkového systému, alarmu nebo domácí automatizace vyplňte prosím do emailu následující údaje. Náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat a dohodne optimální postup.

Prosíme především o následující údaje:

  • Předpokládaný počet bezpečnostních kamer
  • Počet kamer ve venkovním prostředí
  • Adresa instalace (stačí město)
  • Typ sledovaného prostoru (byt, rodinný dům, venkovní prostory)
  • Požadovaná délka záznamu
©AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o. Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Facebook