AVEX computer systems 

E-shop  
Zasílat novinky e-mailem:

Kamerové systémy

Kamerové systémy pro školy a školky pomáhají starat se o bezpečnost dětí. Pokud mají učitelé ve svých kabinetech počítač, který je připojený na místní počítačovou síť, mohou sledovat aktuální dění na chodbách například v době přestávek. S pomocí kamer tak mohou jednoduše a efektivně předcházet zranění a nemusí hlídkovat přímo na chodbách.

Kamerový systém také pomáhá velmi dobře odhalovat zloděje v šatnách, vstupních prostorách atd. Proti poškození mohou být kamery vybaveny velice odolným ANTIVANDAL krytem. Tak je kamera chráněna proti použití hrubé síly.

V neposlední řadě může systém sloužit pro samotné rodiče, kteří se mohou přes internet podívat do konkrétní třídy co jejich dítě zrovna ve školce dělá. Samozřejmostí je možnost nastavení oprávnění tak, že každý uživatel systému může sledovat pouze některé kamery.

Financování kamerových systémů lze velmi často pokrýt z dotací Evropské Unie, nebo přiřadit do většího projektu jako je rekonstrukce školy atp. S vypracováním potřebných dokumentů Vám rádi pomůžeme.

Pokud chcete vypracovat nabídku kamerového systému, docházkového systému, alarmu nebo domácí automatizace vyplňte prosím do emailu následující údaje. Náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat a dohodne optimální postup.

Prosíme především o následující údaje:

  • Předpokládaný počet bezpečnostních kamer
  • Počet kamer ve venkovním prostředí
  • Adresa instalace (stačí město)
  • Typ sledovaného prostoru (škola, školka, venkovní prostory)
  • Požadovaná délka záznamu
©AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o. Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Facebook