AVEX computer systems 

E-shop  
Zasílat novinky e-mailem:

Tvorba www stránek

Chcete mít originální webové stránky hotové rychle a hlavně levněbez cizích reklam? My Vám je vytvoříme RAZ DVA. Webové stránky Vám zprovozníme v řádu několika hodin.

Webové stránky nebo E-shop RAZ DVA jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí mít vlastní originální web. Splňují požadavky podnikatelů a malých živnostníků, ale i běžných lidí, kteří chtějí svůj koníček a zálibu ukázat všem.

Webové stránky splní požadavky na pěknou prezentaci, s E-shopem můžete začít hned prodávat.

Jsou prostě pro všechny!

Mají originální vzhled, jsou cenově dostupné, hotové do týdne a jednoduše si je můžete ovládat sami. A to je asi to nejdůležitější. Ano, už nepotřebujete žádného webmastera nebo editora. Jednoduše se jím stanete Vy.

Každý RAZ DVA web má v sobě jednoduchý redakční systém(editační), pomocí kterého si sami ovládáte obsah na webu. Tento systém je tak jednoduchý, že ten kdo umí psát ve wordu, tak už umí editovat web.

Nebo nám editaci webu můžete přenechat a vše už zařídíme.

Originální vzhled webových stránek

Vytvoříme Vám originální vzhled webových stránek, který nikdo jiný nemá. Rádi Vám vytvoříme grafický design hlavičky na přání s Vaším logem, obrázkem. Prostě ve stylu Vašeho podnikání nebo koníčku.

Webové stránky a E-shop do týdne hotové

Po schůzce s námi se do jednoho týdne můžete těšit na Váš nový web. Web v této podobě už je hotový a připravený pro internet. Stačí web doplnit textem a obrázky, a Vaše prezentace je kompletní.

To samé platí i pro E-shop.

Podrobnější informace k tvorbě www stránek

 

©AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o. Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Facebook