AVEX computer systems 

E-shop  
Zasílat novinky e-mailem:

RENOVACE SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU

Naše společnost je výhradním zástupcem renomované firmy Ecotoner pro Zlínský kraj. Nabízíme renovované tonerové náplně do tiskáren, které splňují ty nejpřísnější kritéria. Renovacemi šetříte nejen životní prostředí, ale také svoji firemní peněženku. Úspora oproti cenám originálních náplní je 30-50%.

Nejběžnější typy tonerů:

Ceny vybraných typů renovací

originál
 

renovace
FINANČNÍ ÚSPORA: 35-60%

Q2612A: 1.550,- Kč bez DPH

Q2612A:    890,- Kč bez DPH

C7115X: 1.650,- Kč bez DPH

C7115X: 1.050,- Kč bez DPH

Q5949A: 1.540,. Kč bez DPH

Q5949A:    890,- Kč bez DPH

Další služby:Renovace a recyklace náplní, tonerů a cartridge

  • Při uzavření rámcové smlouvy možnost zřízení KONSIGNAČNÍHO SKLADU

  • Dodávky renovací do místa firmy

  • Odběr prázdných kazet tonerů

  • Ekologocká likvidace starého HW zdarma

  • Poradenství v oblasti tiskového řešení

  • Návrh a realizace ICT řešení pro zefektivnění chodu Vaší firmy

PROGRAM RENOVACE KAZET

Při renovacích vždy měníme opotřebované součásti kazet, jako jsou osvitové válce a stěrky. Množství náplně je minimálně stejné jako u originálních kazet, takže garantujeme počet vytištěných stránek shodný jako u originálu.
Pokud kazeta používá inteligentní čip, tak v případě, že bez čipu kazeta korektně nefunguje je čip vždy vyměněn a tato výměna je v ceně renovace. V případě, že výměna čipu není nezbytná jsou v ceníku u příslušné renovace dvě ceny, tj. renovace s čipem a renovace bez čipu.

Pro renovaci kazet se využívá americká technologie. Používají se jen nejkvalitnější originální tonerové a inkoustové náplně.

Renovace kazet

Firma ECOTONER obdržela za renovované kazety "Osvědčení o technicky dokonalém výrobku" od organizací REPROKLUB, DART s.r.o a VUZORT a.s.

Na renovované kazety poskytuje 100% záruku po dobu jednoho roku.

Kvalita tisku a životnost renovované kazety je naprosto srovnatelná s novou tonerovou kazetou a v případě instalace tvrzeného osvitového válce dokonce lepší než originál.

Renovacemi vypotřebovaných tonerových kazet a pásek ECOTONER nejen šetří finanční prostředky svých zákazníků, ale i výrazně přispívá k ekologii. Svým zákazníkům navíc umožní nadbytečné prázdné kazety bezplatně ekologicky zlikvidovat nebo použít jako surovinu pro další výrobu.


 

©AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o. Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Facebook