AVEX computer systems 

E-shop  
Zasílat novinky e-mailem:

Serverová řešení

Naše společnost Vám nabízí několik variant serverových řešení šité na míru právě Vám. Serverová řešení jsou velmi náročná řešení, která vyžadují proškolený a dokonale sladěný tým specialistů. S naší pomocí dosáhnete svých cílů mnohem dříve.

TYPY SERVEROVÝCH ŘEŠENÍ:

BLADE SERVERY
pronájem zařízení, které Vám poskytne dynamiku i jistotu chodu firmy

Blade servery jsou speciální nezávislé servery navržené tak, aby Vám zabraly co nejméně prostoru a zároveň nabídli co největší možnosti dynamiky. Jejich základnou je skříň (šasi), které poskytuje společné napájení, chlazení a další funkce. Jednotlivé blade servery, fungují jako vysouvací karty (také označení žiletky). Takové řešení Vám dovolí jednoduše dosáhnout vyššího výkonu na základě Vašich požadavků. Velmi vhodné řešení pro dynamicky se rozvíjející společnost, nebo společnost s několika (3 a více) různými servery.

ŘEŠENÍ PRO ZÁLOHOVÁNÍ
pronájem zařízení, které slouží pro velké objemy dat

Jsou to disková pole, které je možné rozšířit dle Vašich potřeb až na několik set TB diskového prostoru. Takového řešení je určeno pro komplexní zálohování a úschovu Vašich cenných firemních dat. S neustále narůstající kapacitou firemních dat se stává toto řešení běžnou součástí firemního zařízení.

CLUSTEROVÉ ŘEŠENÍ
pronájem zařízení pro velmi velkou zátěž

Cluster pomáhá rozložit velkou zátěž aplikací nebo např. návštěvnost webových stránek na více serverů. Takové řešení neustále zjištuje vytížení serverů, jejich stav i kondici. Podle toho pak rozděluje požadavky a tak dokáže zajistit maximální výkon a stabilitu.

REDUNDANTNÍ ŘEŠENÍ
pronájem zařízení pro aplikace s maximální dostupností

Toto řešení je často využíváno v systémech, kde je nutné mít 100% spolehlivost provozu HW (serveru). Samotné řešení představuje dva moduly (servery), které jsou umístěny ve skříni (racku). Tyto moduly jsou propojeny skrz speciální sběrnici. (Infiniband). Tato sběrnice dokáže v případě výpadku jednoho ze serverů zapojit druhý server tak, aby přebral jeho funce a úkoly.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Zajistíme Vám nejen bezplatnou prezentaci, ale také ukázku řešení v praxi u našich stávajících zákazníků.


 

©AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o. Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Facebook