AVEX computer systems 

E-shop  
Zasílat novinky e-mailem:

Outsourcing IT

Outsorcing IT znamená, že se budeme starat o počítače, chod Vaší sítě nebo serverů ve Vaší firmě. Určení technici Vás budou navštěvovat v pravidelných intervalech a budou se starat o kvalitní a bezproblémový chod Vaší společnosti. Dokážeme se postarat o Vaše zařízení jak s Vašim správcem sítě, který nemůže časově stihnout vyřešit všechny problémy, tak v případě, že nemáte žádné správce sítě. Postaráme se také o chod dalších provozních záležitostí spojených s IT.

Díky našim bohatým zkušenostem Vám zároveň poskytneme IT poradenství, které provede k plnému využití potenciálu Vaší firmy. Tyto služby pak povedou k rychlejšímu růstu Vaší firmy. Náš outsourcing je kompletní a můžete ho využít nejen pro služby, ale také pro vybavení Vaší firmy kvalitním zařízením, které můžete mít v pronájmu včetně záručního servise. Více informací ZDE.

Ve stručnosti lze říct, že výhodou outsourcingu IT je úspora mzdových nákladů na správce sítě, případně další lidské zdroje, které jsou velmi často nezastupitelné na rozdíl od našich pracovníků. Velký důraz klademe také na vzdělávání našich pracovníků a školení na té nejvyšší úrovni.

©AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o. Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Facebook