AVEX computer systems 

E-shop  
Zasílat novinky e-mailem:

AKČNÍ TRHÁKY

 

 
 

PŘEDOBJEDNEJTE SI SAMSUNG GALAXY NOTE8

 
 

 

Tvořte velké věci: Předobjednejte si nový Note8 a získáte dokovací stanici Samsung DeX Station zdarma

Infinity displej vám odhalí obraz bez hranic - Větší obrazovka znamená více prostoru pro velké věci. Výjimečně rozsáhlý Infinity displej Galaxy Note8 je perfektním plátnem pro vaši tvůrčí činnost. Díky úhlopříčce 6,3 je nejrozsáhlejší ze všech obrazovek smartphonů Galaxy Note, přesto dokonale padne do vaší dlaně.

Samsung Galaxy Note8

Jasné a ostré fotografie i ve zhoršených světelných podmínkách - Zachytíte dokonalé fotografie bez ohledu na denní dobu či náročné podmínky. Galaxy Note8 je vybaven duálním fotoaparátem se dvěma specializovanými objektivy. Širokoúhlý poskytuje schopnost fotit i v horších světelných podmínkách.

Samsung Galaxy Note8

Výjimečný výkon pro velké věci - Ať už si užíváte nejnovější herní tituly, nebo pracujete na několika důležitých dokumentech najednou, budete mít jistotu rychlosti a spolehlivosti. Jakoukoliv činnost dokončíte bez jediného problému a zcela bez zdržení. Galaxy Note8 je totiž vybaven vysoce výkonným 10nm mobilním procesorem a 6 GB RAM.

Samsung Galaxy Note8

Android 7 × 6,3“ Super AMOLED displej s rozlišením 2960 × 1440 px × Osmijádrový procesor Exynos 8895 × RAM 6 GB × Vnitřní paměť 64 GB × 2 x fotoaparát - 12 Mpx a 82 Mpx ×WiFi 2.4 + 5GHz × BlueTooth + ZDARMA dokovací stanice Samsung DeX Station pro bezdrátové nabíjení

 

 
 

 

 

 

©AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o. 2013 Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Facebook